Iti raspundem REPEDE

Vrei sa beneficiezi de produse PREMIUM? Transimite solicitarea ta pe adresa office@alcogroup.ro sau completeaza formularul de contact si vom reveni cu un raspuns care te va incanta.

Numele*

Adresa de email*

Numar de telefon

Ataseaza un fisier:

Mesajul tau

Lucrarile pe care le executam sunt investitii pentru o viata.

Economiseste timp si bani alegand produse de calitate!

Unde ne gasesti?

Showroom: Str. Reînvierii, nr. 3-5, sector 2, Bucuresti
Luni – Vineri: 09:30 – 17:30 (pauza 12:30-13:30)

Intalnirile la showroom se stabilesc pe baza de programare

Contacteaza specialistii AlcoGroup

codrut pop

Codrut Pop
General manager

disponibil pentru: constructori, arhitecti, proiecte de anvergura interne si internationale

0748465439  codrut.pop@alcogroup.ro

Octavian-Bancu

Octavian Bancu
Office manager

responsabil: facturare, contractare, programari montaje, sesizari si reclamatii

0721384603
office@alcogroup.ro

Alexandru-Obreja

Alexandru Obreja
Consultant comercial pentru:

balustrade, trepte, rulouri, sticla securizata, fier forjat               (disponibil pentru deplasari)

0730612524
alexandru.obreja@alcogroup.ro

Daniel-Stan

Daniel Stan
Consultant comercial pentru:

tamplarie pvc, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

(responsabil Showroom)
0724007161
daniel.stan@alcogroup.ro

cristinella

Cristinela Pipirigeanu
Consultant comercial pentru:

tamplarie pvc, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

0721 864 084
cristinela.pipirigeanu@alcogroup.ro

Alin-Grigore

Alin Grigore
Consultant comercial pentru:

tamplarie pvc/aluminiu, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri, fier forjat

(disponibil pentru deplasari)
0728277282
alin.grigore@alcogroup.ro

logo_home_bottom