Iti raspundem REPEDE

Vrei sa beneficiezi de produse PREMIUM? Transimite solicitarea ta pe adresa office@alcogroup.ro sau completeaza formularul de contact si vom reveni cu un raspuns.

Numele*

Adresa de email*

Numar de telefon

Ataseaza un fisier:

Mesajul tau

Lucrarile pe care le executam sunt investitii pentru o viata.
Economiseste timp si bani alegand produse de calitate!
Unde ne gasesti?
Showroom: Str. Reînvierii, nr. 3-5, sector 2, Bucuresti
Luni – Vineri: 09:30 – 17:30 (pauza 12:30-13:30)
Intalnirile la showroom se stabilesc pe baza de programare

Contacteaza specialistii AlcoGroup

codrut pop

Codrut Pop
General Manager

disponibil pentru: constructori, arhitecti, proiecte de anvergura interne si internationale

0748465439‬
codrut.pop@alcogroup.ro

Octavian-Bancu

Octavian Bancu
Office Manager

responsabil: facturare, contractare, programari montaje, sesizari si reclamatii

0721384603
office@alcogroup.ro

Daniel-Stan

Daniel Stan
Showroom Manager Vanzari 

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

0724007161
daniel.stan@alcogroup.ro

Alin-Grigore

Alin Grigore
Consultant Vanzari

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

(disponibil vizita santier)
0728277282
alin.grigore@alcogroup.ro

cristinella

Cristinela Pipirigeanu
Consultant Vanzari

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

(disponibil vizita santier)
0721 864 084
cristinela.pipirigeanu@alcogroup.ro

Robert Theisz
 Garantie si Sesizari

Verifica calitatea produselor si  montajelor finalizate. Se asigura ca lucrarea este incheiata cu succes si clientul este multumit.

0720605901
garantie@alcogroup.ro