Iti raspundem REPEDE

Credem în colaborarea si comunicarea cu fiecare client și în excelentă în ceea ce facem. Dar si cum rămânem etici în situațiile dificile. Și atunci succesul e și mai mare.
Transmite-ne solicitarea ta pe adresa sales@alcogroup.ro sau completeaza formularul de contact:

Numele*

Adresa de email*

Numar de telefon

Ataseaza un fisier:

Mesajul tau

Lucrarile pe care le executam sunt investitii pentru o viata.
Economiseste timp si bani alegand produse de calitate!
Unde ne gasesti?
Showroom: Str. Reînvierii, nr. 3-5, sector 2, Bucuresti
Luni – Vineri: 09:30 – 17:30 (pauza 12:30-13:30)
Intalnirile la showroom se stabilesc pe baza de programare

Contacteaza specialistii AlcoGroup

codrut pop

Codrut Pop
General Manager

disponibil pentru: constructori, arhitecti, proiecte de anvergura interne si internationale

0748465439‬
codrut.pop@alcogroup.ro

Octavian-Bancu

Octavian Bancu
Office Manager

responsabil: facturare, contractare, programari montaje, sesizari si reclamatii

0721384603
office@alcogroup.ro

Daniel-Stan

Daniel Stan
Showroom Manager Vanzari 

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

0724007161
daniel.stan@alcogroup.ro

cristinella

Cristinela Pipirigeanu
Consultant Vanzari

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

(disponibil vizita santier)
0721 864 084
cristinela.pipirigeanu@alcogroup.ro

Alin-Grigore

Alin Grigore
Consultant Vanzari

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

(disponibil vizita santier)
0728277282
alin.grigore@alcogroup.ro

elena_bahaciu

Elena Bahaciu
Consultant Vanzari

tamplarie pvc/ aluminiu, usi de interior, balustrade, trepte, sticla securizata, rulouri

0720 605 901
elena.bahaciu@alcogroup.ro

theo_site2

Theodor Cristian Enache
Marketing Manager
0753 847 024
theodor.enache@alcogroup.ro

laurentiu_site

Laurențiu Constantin Văsîi
Corporate Branch Manager
0730 612 524
laurentiu.constantin@alcogroup.ro